במה יכול לעזור לך עורך דין פלילי בקריות

המשפט הפלילי הוא תחום משפט העוסק אך ורק בהרשעות פליליות ועונש פלילי ולכן מומלץ לקחת עורך דין פלילי בקריות. הפרקטיקה המשפטית של עורך דין המתמחה בהגנה פלילית מתמקדת בדרך כלל בשתי קטגוריות של פשעים: פשעים קלים ועבירות חמורות. אנשים מואשמים בפעילות פלילית (אפילו עבריינים בפעם הראשונה) צריך להתייעץ עם עורך דין פלילי בקריות בהקדם האפשרי.

עבירות סמים

השימוש עבירות סמים, החזקה, ייצור והפצה של עבירות מכוסה. כל לגיטימציה לסמים לחוק, המקסימום מבוקר בסמים מסוכנים עם ערכת סימון עם חמש קבוצות נפרדות, "לוח זמנים" נקבע בסם הסמים. עורכי דין פליליים, עורכי דין, תרופות מרשם למריחואנה לכלול עורכי דין, עורכי דין, אקסטזה וסמים אחרים, עורכי דין פליליים.

נהיגה בשכרות

רב במערכת המשפט הפלילית, כניסתה הראשונה של נהיגה בשכרות.
עונש חוקי נהיגה בשכרות, יכול להיות תחת ענישת החמורה לפני היותו כגון עורכי דין הקראת באזורך עשוי להיות חכמים כדי להתייעץ עם עורך דין המתמחה במשפט פלילי.

שגיאות

הם עורכי דין פחות עורכי דין טיפול טעויות ופשעים, תחת שנה אחת ו / או עונשים מחוז פלילי הם עונש מאסר. גניבה של מזומנים קטנים, זנות, הם דוגמאות של פשע להרוס עורכי דין מעין פלילית יש ניסיון בכל קטגוריה. גניבה, למשל, עורכי דין העובדים על מקרים של גניבה, בפרט.

עבירות תנועה

רוב עבירות מהירות והפרות התנועה אינן פשעים, אבל יש יוצאים מן הכלל.
אם אתה מואשם בנהיגה ללא רישיון, נהיגה בשכרות, עקיפה על קו לבן רצוף, מעבר ברמזור אדום או שאתה מדבר עם עורכי דין על נהיגה פזיזה, אז אם היית מבצע פשע או אולי טעויות.
במקרה זה, אתה צריך עורך דין פלילי חכם שיסייע.

פלילי וצווארון לבן

עבירות צווארון לבן עוסקות בדרך כלל בעסק או מסחרי, יש מגוון של פשעים לא אלימים.
אלה שעובדים בתחום זה מפני הונאות, הונאה בכרטיס אשראי פלילית והתמודדות עם דברים כמו סחר פנים. עורך דין פלילי בקריות כדי להגן על הנאשמים עם רוב הדרישות של ניסיון הצווארון הלבן בסוג זה של פשע.