קידום באינסטגרם באמצעות קניית עוקבים

אפליקציית אינסטגרם הושקה בשנת 2010, מאז האפליקציה עוברת שינויים דרסטים שהופכים אותה לרשת החברתית מספר אחת בעולם. לאחר שנתיים מרגע ההשקה, חברת פייסבוק זיהתה את הפוטנציאל העצום באפליקציה ורכשה אותה תמורת מיליארד דולר. מאז, פייסבוק מבצעת שינויים ועדכונים רבים שמוציאים מחוץ למשחק את שאר הרשתות החברתיות. זה התחיל עם עדכון הסיפורים(Instagram Stories) שהוציא אתסנאפצ'ט מהמשחק וממשיך גם בימים אלו עם עדכון IGTV שאמור להתחרות באופן ישיר עם יוטיוב על סרטונים.

עם הפיכתה של אינסטגרם לרשת מספר אחת בשוק כיום, המון משתמשים ועסקים מצטרפים אל אינסטגרם. הפוסטים המוצגים בפיד באינסטגרם הם פוסטים של אנשים שאתם עוקבים אחריהם בלבד. מכאן נובע שככל שיש לכם יותר עוקבים באינסטגרם, כך החשיפה שלכם עולה. בשונה מהפיד של פייסבוק, שם ניתן לצפות בשיתופי פוסטים מדפים, תיוגים של חברים וכדומה. לכן, ישנם שירותי קניית עוקבים באינסטגרם שיעזרו לכם לקבל חשיפה גבוהה יותר ולבנות את המוניטין שלכם באינסטגרם. לאחרונה, המון אנשים וסלבס משתמשים בשירותים אלו על מנת להגדיל את הפופולריות שלהם ולהיתפס כמובילים ברשתות החברתיות.

היתרונות של קניית עוקבים

באמצעות קניית עוקבים באינסטגרם ניתן להגדיל את כמות העוקבים שלכם בכמה דקות. היתרון הכי משמעותי בצעד הזה הוא החיסכון בזמן. לבנות פרופיל איכותי באינסטגרם שמכיל אלפי עוקבים יכול לקחת חצי שנה ולפעמים אפילו יותר. זה יכול לחסוך לכם זמן יקר ומאמץ בהעלאת תכנים איכותיים, שיתופי פעולה, תיוגים ועוד שלל פעולות שלוקחות זמן רב עד שרואים תוצאות מבחינת העלאת העוקבים.

יתרון נוסף הוא שלאחר קניית העוקבים יהיה לכם הרבה יותר פשוט לגייס עוקבים חדשים. אפשר לקרוא לזה "שיטת העדר". ברגע שהפרופיל שלכם נראה מתוחזק בצורה טובה, משמע יש לכם אלפי עוקבים, פוסטים איכותיים וביו מעניין, משתמשים חדשים שיצפו בפרופיל שלכם יסתקרנו לדעת מי אתם ולמה הם לא עוקבים אחריכם. ברגע שרואים חשבון עם עשרות אלפי עוקבים מיד עולה השאלה "איך אני לא מכיר את הפרופיל הזה".

חסרונות במהלך כזה לא ממש ניתן למצוא. אלא אם כן מדובר בכך שצריך לשלב השקעה כספית קטנה. אך לא מדובר בתקציבי ענק אלא בכמה עשרות שקלים עבור אלפי עוקבים. לדוגמא, בחברת סטאר לייקס(https://star-likes.com), ניתן למצוא חבילה של 1,000 עוקבים ב70 שקלים בלבד. לרוב, ההשקעה הזו היא כדאית ומשתלמת לטווח הארוך.